Knjige i časopisi u društvu

Društvo posjeduje vlastitu biblioteku, koja se sastoji od doniranih knjiga i časopisa. Knjige su sada objedinjene na jednom mjestu i članovi ih mogu posuđivati.

Svi zainteresirani članovi za posudbu naših knjiga i časopisa mogu naručiti knjige na e mail adresi: iv.hrd.prv@gmail.com ili na telefon 01 66 77 576.

Knjige nam se nalaze u Hrvatskom državnom arhivu, Marulićev trg 21, i na njihovoj porti se knjige i preuzimaju. Poželjno je da nam uz naziv knjige javite i redni broj pod kojim se knjiga nalazi.

Svi zainteresirani članovi i ostali prijatelji Društva, koji su zainteresirani da nam doniraju knjige ili časopise, mogu se javiti na isti e-mail i telefon ili se obratiti bilo kojem članu Društva.

Popisi